Kamerový systém

Potřebujete nainstalovat kvalitní a spolehlivý kamerový systém do svého obchodu, firmy, domu nebo jiného objektu? Kabelová televize Kadaň nabízí instalace různých typů kamerových systémů pro klienty z celé Kadaně. Nabízíme komplexní služby, které zahrnují dodávku, instalaci a správu těchto systémů. Kromě toho poskytujeme odborné poradenství a kompletní školení. Samozřejmostí je vypracování nabídky a návrhu kamerového systému přizpůsobený přímo Vašim požadavkům a potřebám. Připojení a propojení kamer může být realizováno prostřednictvím optické, metalické nebo bezdrátové sítě. S radostí pro vás provedeme návrh a zajistíme realizaci.

 

 

Instalace

Naše specializace na realizaci kamerových systémů se soustředí na klíčové oblasti, jako jsou vstupní chodby panelových domů a kabiny výtahů. S naším týmem můžeme instalovat zařízení téměř kdekoliv, s jedinou podmínkou - dostupností k internetu, kterou vám též můžeme poskytnout za zvýhodněnou cenu. Co ještě více, instalace kamerového systému je pro vás zcela zdarma! Po schválení nabídky probíhá konzultace s naším technikem, který pečlivě plánuje trasu kabeláže a doporučuje optimální pozici kamery. Montáž kamerových systémů probíhá tak, že technik umístí kameru na místo určení a ukáže vám přesně, jak bude vypadat výsledek po montáži. Pokud nejste s výsledným náhledem spokojeni, po konzultaci s technikem můžeme kameru zdarma vyměnit za jiný typ. Tímto způsobem šetříte nejen čas, ale také peníze, které by jinak byly vynaloženy na dodatečné úpravy kamerového systému.

 

 

Servis

Pravidelné kontroly funkčnosti systému jsou pro nás naprostou samozřejmostí. V případě odcizení kamery nás systém okamžitě informuje, a situaci řešíme promptně. Kromě toho jsou kamery pravidelně kontrolovány jak softwarově, tak i prostřednictvím technika. Dokonce i datová centra podléhají důkladné kontrole.

 

 

 

Záznam

Záznamy jsou v našem zázemí v bezpečí, nedochází k jejich fyzickému uložení ve vašich prostorách, což eliminuje riziko odcizení. Celý proces respektuje nařízení GDPR, a proto pečlivě zohledňujeme všechny právní aspekty. Každý přístup k záznamům z kamer je systematicky zaznamenáván. Ukládání záznamů probíhá na naše servery, čímž odpadá potřeba investovat do vlastního zařízení. Minimální doba uchování záznamů činí alespoň 10 dní zpětně.

Oprávněný přístup k záznamům mají pouze určené osoby, a vydání záznamu je podmíněno předchozí dohodou s konkrétními jednotlivci. Na rozdíl od konkurenčních společností poskytujeme tuto službu zcela zdarma. Vaše bezpečí a soukromí jsou pro nás klíčovými prioritami.

Ceník

Počet kamer Měsíční pronájem vč. DPH
1 400 Kč
2 a více 300 Kč

Zvýhodněná cena internetu pro kamerový systém: 199 Kč