Informace o změnách v televizním vysílání

Ubezpečujeme zákazníky kabelové televize Kadaň a.s., že přechod pozemního digitálního vysílání z DVB-T na DVB-T2 se jich netýká. Veškeré technické podmínky potřebné k provozování této nové technologie na kabelovém rozvodu zajistíme za Vás v rámci poskytovaných služeb. Nadále budeme pokračovat beze změny v digitálním kabelovém vysílání DVB -C ( Digital Video Broadcasting - Cable). V blízké budoucnosti přidáme do svého vysílání novou televizní stanici s názvem Šlágr 2. Absolutní výhodou televizního DVB-C vysílání po kabelovém rozvodu Kabelové televize Kadaň, a.s. je, že za jeden účastnický poplatek může náš zákazník sledovat svoji vybranou nabídku na více než dvou televizních přijímačích ve své domácnosti.

Kabelová televize ukončí analogové vysílaní

Poslední pozemní vysílač analogového vysílání přestal fungovat v České republice dne 30.11.2011, od této doby analogové vysílání šířila Kabelová televize Kadaň a.s. na své náklady, aby svým zákazníkům prodloužila přechodnou dobu na novější moderní technologie. V návaznosti na přechod televizního vysílání z DVB-T na DVB-T2 bude ukončeno analogové vysílání k 20.1.2020.

Staré analogové televize nemusíte vyhazovat. Budete je moci provozovat i nadále pomocí set-top boxů, které již máte zakoupeny a to stejným způsobem jako doposud. Zákazníci, kteří set-top box nemají a budou chtít starou televizi ještě používat, si můžou set-top box zakoupit na pokladně Kabelové televize Kadaň a.s..

DVB-T2