Doplňková služba KTK plus

KTK plus je nově nabízená služba společností Kabelová televize Kadaň, a.s. (dále jen KTK plus ).

KTK plus - sledujte televizní vysílání na svém mobilu, tabletu či počítači, připojte svou chytrou televizi k internetu a využívejte možnosti, které Vám tato služba nabízí.

pozastavte si běžící program, na který se právě díváte
zmeškali jste začátek filmu, pusťte si jej od začátku
chcete si nahrát seriál nebo film, využijte 50hod nahrávek a podívejte se později
podívejte se na film, který běžel o den dříve

Součástí KTK plus je přehledný televizní program (EPG) s možností vyhledávání pořadů podle názvů a automatického nahrávání seriálů.

Důležité upozornění:

Službu KTKplus je možné používat pouze v rámci připojení k internetu prostřednictvím sítě Kabelové televize Kadaň, a.s.

Na jakých zařízeních mohu službu používat?

Primárně je služba dostupná na zařízeních (notebook nebo PC, tablet, smartphone). Notebook/počítač pomocí webového prohlížeče, www.modernitv.cz. Tablet, SmartPhone – stažením aplikace na dostupném obchodu. (Android – GooglePlay, Iphone – App Store, Windows zařízení – Microsoft Store).

Dále je možné použít službu na Smart TV Samsung, LG, Panasonic, Android TV - stažením aplikace na dostupném obchodu v TV. Službu pro SMART TV nemůžeme garantovat z důvodu aktualizací a velkého množství typů televizí.

Další možností je sledovat službu prostřednictvím Set Top Boxu. STB je nutné zakoupit na pokladně Kabelové televize Kadaň a.s.

Více informací o podporovaných platformách najdete zde.

Jak aktivovat doplňkovou službu KTK plus ?

Navštívit naší společnost, kde bude služba povolena a aktivována.

Jaká je cena této služby?

Cena služby je 99,- Kč s DPH

Je možné službu vyzkoušet?

Ano, službu je možné vyzkoušet jako PROMO na 14 dní od aktivace. V případě, že po uplynutí této zkušební doby budete chtít službu aktivovat, je nutné zajít na pokladnu v KT Kadaň a službu aktivovat a podepsat dodatek ke smlouvě. V PROMO službě není SMART TV povolena.

Jak aktivovat PROMO na zkoušku?

Zaslat požadavek (email) na lukas.krivda@ktkadan.cz, kde Vám službu aktivujeme. Nyní probíhá vytvoření registračního formuláře pro automatické aktivování PROMO služby. Až bude registrační formulář dokončen, budete obeznámeni na www.ktkadan.cz.

Služba na optické síti?

Není nijak omezeno, možnost HD sledování, možnost SMART TV nebo STB BOX, kde je potřeba pro plynulý chod datový tok až 10MB/s.

Služba na koaxiální síti?

Zde je volba omezena. Není možné používat SMART TV, STB BOX. Služba bude dostupná pouze v režimu SD pro notebooky, počítače, tablety, smartphony.

Důležité informace

KTK plus je doplňková služba k dodávce televizních programů prostřednictvím kabelové televize.

KTK plus rozšiřuje možnosti běžného kabelového příjmu v rámci domácnosti o možnost sledovat televizní programy na dalších zařízeních. Používat službu KTK plus samostatně bez platby za omezenou TV nabídku není možné.

Omezení se týká i počtu současně aktivních zařízení. Některé televizní stanice aplikují omezení počtu současně zapnutých zařízení, na kterých pořady můžete sledovat.

Je nám líto, že může docházet k výše popsaným omezením. Omezení provádí systém automaticky na základě požadavků držitelů autorských práv a Kabelová televize Kadaň a.s. nemůže tuto situaci ovlivnit.

Ukázka uživatelské účtu, nápověda použití